آیکیوب

  • gallery
  • gallery

آیکیوب یک نوع پازل سه بعدی است که هم اکنون در دو مدل بزرگ (آیکیوب) و کوچک (میکروکیوب) تولید می شود. هر اندازه دارای شش رنگ بوده، رنگهای مختلف متناسب با درجه سختی و راحتی بازی هستند. سخت تر بودن به این معنا است که تعداد حالات ممکن برای ساخت مکعب محدودتر است. در رنگ بنفش که سخت ترین حالت است تنها یک شیوه ممکن برای ساخت مکعب وجود دارد در حالی که رنگ آبی(ساده ترین رنگ) را به پنج حالت مختلف می توان ساخت. رنگها به ترتیب از راحت به سخت بدین شرح اند: آبی – سبز- زرد – نارنجی- قرمز- بنفش

این بازی مخصوص به رده سنی خاصی نیست و همه افراد بالاتر از ۵ سال می توانند با آن بازی کنند، لذا این بازی سرگرمی مناسبی برای جمعهای خانوادگی و گروههای دوستی خواهد بود. این بازی از فوم بهداشتی ساخته شده و تا دمای حداکثر ۳۰ درجه قابل شستشو است. مراحل فرآوری این محصول به نحوی ترتیب داده شده که فاقد بوی ناخوشایند متداول در اینگونه فوم ها باشد.

این مکعب­ها علاوه براینکه می­توانند به صورت تک رنگ ساخته شوند، می­توانید آنها را با رنگ­های دیگرترکیب کرده و احجام بزرگتری با آنها بسازید. ما مدل­های پیشرفته این احجام را در قسمت راهنمای بازی سایت قرار داده­ایم تا شما از آنها ایده گرفته و احجام متفاوتی بسازید و با ما به اشتراک بگذارید.

این بازی به دلیل درگیر کردن هوش کودک و نیاز به تفکر چندبعدی و هندسی می­تواند بسیار در پیشرفت و تقویت ذهن مفید باشد و همچنین این بازی جزو بازی­های پیشنهاد شده برای بازی­های کمک آموزشی است.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.